کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

خم پروفیل شیراز

خم پروفیل شیراز یک قطعه فلزی است که به شکل خمیده طراحی شده است و در صنایع مختلف برای ساخت قطعات مورد نیاز استفاده می شود. این پروفیل ها معمولاً از فولاد، آلومینیوم، برنج، مس و یا آلیاژ های دیگر تولید می شوند و در انواع مختلف از جمله خمیده، صاف و چندضلعی در دسترس هستند. خم پروفیل ها به عنوان قطعات ساختاری در صنایع ساختمان، خودروسازی، صنایع دریایی و هوافضای استفاده می شوند . به عبارت دیگر خم پروفیل به اقدامات مهندسی و ساختمانی مربوط بوده که مفهوم آن انحنا دادن به قطعات فلزی می‌باشد . وقتی یک ورق پروفیل یا مواد دیگر با استفاده از فرایندهایی مانند خم کردن یا پرس کردن به منحنی تغییر شکل دهند، به این فرایند خم پروفیل گفته می شود . فرآیند خمکاری توسط ماشین‌هایی انجام می‌شود که به آن‌ها خم‌کار یا پرس خم‌کاری می گویند. خم پروفیل در ساخت سازه‌های فلزی، ماشین‌آلات، و محصولات صنعتی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد  .

 

 

خمکاری پروفیل شیراز

خمکاری پروفیل شیراز به دو روش زیر انجام می شود:

خمکاری دستی

به عنوان مثال خمکاری دستی با ابزارهای تخصصی و به همراه نیروی مکانیکی انجام میگردد. میتوان به کمک قالب ها و چکش ها یا به کمک تسمه با استفاده از میله گرد و ابزار کمکی انجام پذیرد.

خمکاری با ماشین

امروز دستگاه ها و ماشین آلات در این صنعت بسیار پیشرفته شده است و ماشین های متفاوتی با تعرفه های مختلف وجود دارد برای خمکاری و تولیدکنندگان خم پروفیل میتوانند با توجه به نقدینگی و استفاده خود دستگاه مورد نظر را انتخاب کنند..

از چه نوع پروفیلی باید استفاده کنیم تا بهترین کیفیت خم را داشته باشیم؟

بهترین پروفیل مورد استفاده برای این صنعت پروفیل های سبک که از ورق های روغنی و با آلیاژ  st 11 الی  st 14 هستند.

 کاربرد خمکاری پروفیل شیراز

مورد استفاده برای محصولاتی همچون میز  و مبل و صندلی های اداری همچنین قطعات خودرو و موتور سیکلت، لوازم آشپزخانه ، ست های بهداشتی ، استند های فروشگاهی و نمایشگاهی و...

 

خمکاری پروفیل درب و پنجره در شیراز

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روزافزون تقاضا برای محصول نهایی شکیل تر و عام پسندتر، صنعت ساخت درب و پنجره و در کل ملزومات ساختمانی بسیار پیشرفت کرده است. بنابراین بسیار حائز اهمیت است که برای سهولت در کار و همچنین پیاده سازی دقیق نیاز معماران و مهندسان عمران و علاوه بر آن در نظر گرفتن سلیقه مخاطب و کارفرما، بتوان فرم مدنظر را به راحتی به محصول نهایی بدهیم. یکی از بخش های هر خانه، درب و پنجره آن است. درب و پنجره های قدیمی کاملا انحنادار و فرم دار بودند؛ درب و پنچره های دوجداره نیز به سمت فرمدار شدن در حال حرکت هستند. یکی از ملزومات این فرم‌دهی، خمکاری پروفیل درب و پنجره در شیراز است. شما در خم پروفیل در و پنجره در شیراز می‌توانید درب و پنجره خود را به هر فرم خاص و پیچیده ای دربیاورید. محصول نهایی این خمکاری پروفیل در و پنجره در شیراز یک مقطع زیبا با شکل نهایی مورد نظر شما خواهد بود که در نمای ساختمان و خانه شما چشم نوازی خواهد کرد.

انجام خمکاری پروفیل درب و پنجره های باعث می شود بسیاری از طرح‌های قدیمی نیز قابل تعویض باشند. همان طور که می‌دانید بیشتر پنجره‌های قدیمی به شکل هلال و خمکاری می باشند. این کار در شرکت شیراز خم با دقت و کیفیت عالی انجام می شود با خیال راحت می توانید به ما اعتماد کنید.  خمکاری باید با دقت و ظرافت انجام می شود تا پروفیل دفرمه نشود، مخصوصاً در قسمت زهوارخور و گسکت که قبل از خمکاری انجام می‌شود.

 

خمکاری پروفیل پنجره در شیراز

خمکاری پروفیل پنجره در شیراز به معنای ایجاد طرح‌های خم شده و زیبا بر روی پنجره‌ها می باشد. این نوع خمکاری‌ها به عنوان طراحی بر روی پنجره‌ها انجام می‌شوند تا زیبایی و طراوت ساختمان را افزایش دهد. پروفیل‌ها شکل‌های مختلفی دارند و از جنس‌های مختلفی نیز ساخته می شوند، از جمله چوب، پلاستیک، فلز و غیره، خمکاری پروفیل پنجره در شرکت شیراز خم به صورت پروفیل های فلزی انجام می شود. خمکاری پروفیل‌ فلزی پنجره با استفاده از تکنیک‌های خمکاری فلز به شکل‌های مختلفی تبدیل شوند. این پروفیل‌ها معمولاً بر روی پنجره‌های فلزی یا آلومینیومی استفاده می‌شوند. همچنین خمکاری‌های پروفیل پنجره دارای الگوها و طرح‌های مختلفی مانند خمکاری‌های گل و برگ، اشکال هندسی، و غیره می باشند. این نوع خمکاری‌ به طراوت و زیبایی پنجره‌ها افزوده و نقش مهمی در زیباسازی خانه‌ها و ساختمان‌ها دارند.

 

خمکاری پروفیل مس در شیراز

خمکاری پروفیل مس در شیراز یک فرآیند تولیدی است که در آن پروفیل‌های مسی با استفاده از دستگاه های مخصوص و پیشرفته به شکل خم شده در می آیند. این فرآیند به منظور ساخت قطعات مسی با اشکال مختلف برای مصارف مختلف صنعتی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. مواد اولیه برای خمکاری پروفیل مس عمدتاً از ورق‌های مسی تهیه می‌شود. این ورق‌ها معمولاً دارای ضخامت‌های مختلف هستند و به صورت صفحات مسی تولید می‌شوند. قبل از خمکاری، پروفیل‌های مس باید مطابق با سفارش مشتری طراحی شوند. این طراحی شامل تعیین اندازه، شکل، و زاویه‌های خم شده برای هر قسمت از پروفیل مس است. پس از طراحی، ورق‌های مسی به اندازه‌ها و شکل‌های مورد نظر برش داده می‌شوند. سپس با استفاده از ماشین‌آلات خمکاری پروفیل‌های مس خم شده و تنظیم شوند. تمام مراحل خمکاری نیاز به دقت بسیار بالایی دارد تا پروفیل‌ها به شکل دقیق و دلخواه تنظیم شوند. خمکاری پروفیل مس یک فرآیند مهم در صنعت مس است که از طریق تولید قطعات مسی با اشکال مختلف به تولید کالاهای متنوع و مفید کمک می‌کند. ما در شرکت شیراز خم با استفاده از دستگاه های پیشرفته تمام خدمات مربوط به خمکاری پروفیل مس را انجام می دهیم.

 

خمکاری پروفیل صنعتی در شیراز

خمکاری پروفیل صنعتی در شیراز یک تکنیک کاربردی بوده که در صنایع مختلف برای تغییر شکل پروفیل های فلزی به شکل دلخواه استفاده می شود. انجام این فرآیند به انعطاف ‌پذیری و دقت بالایی نیاز دارد . خمکاری پروفیل صنعتی بر اساس اصول تغییر شکل عمل می کند . طی این فرایند از طریق نیرو اعمال شده، پروفیل های فلزی به تدریج و بدون شکستنی و یا از دست دادن یکپارچگی ساختاری خم می شوند. خمکاری پروفیل صنعتی در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد . خمکاری پروفیل نقش مهمی در ایجاد سازه های ساختمانی و صنعتی دارد . خمکاری پروفیل به عنوان عضو استثنائی در نظر گرفته می شود که به ساختمان ها، پل ها و حتی ترن هوایی ها منحنی های چشم نواز می بخشد . جهت اطلاع بیشتر از خدمات پروفیل صنعتی در شیراز می توانید با شماره های موجود در سایت شیراز خم تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

همانطور که می دانید خمکاری پروفیل صنعتی برای خمکاری انواع پروفیل استفاده می شود. این مانند صاف کردن یک حلقه سرسخت بدون هیچ گونه گرما است. با اعمال نیرو در دمای اتاق، پروفیل های فلزی به زیبایی به شکل دلخواه در می آیند. فرآیند خمش سرد شامل چند مرحله ضروری است. ابتدا پروفیل فلزی به طور ایمن در دستگاه خم کن پروفیل قرار می گیرد. سپس غلتک های دستگاه به تدریج نیرو وارد می کنند و پروفیل را به شکل دلخواه خم می کنند. خمش سرد با مزایای خود همراه است. این یک روش مقرون به صرفه است که به تجهیزات گرمایشی اضافی نیاز ندارد و در زمان و هزینه صرفه جویی می کند. با این حال، مانند هر چیزی در زندگی، محدودیت های خود را دارد. خمش سرد با انواع خاصی از فلزات بهتر عمل می کند و ممکن است برای همه پروفیل ها مناسب نباشد.

 

خمکاری پروفیل میلگرد در شیراز

خمکاری پروفیل میلگرد در شیراز به فرآیندی گفته می شود که در آن انواع میلگر به شکل‌ها و اندازه‌های مورد نظر خم می شوند. از میلگرد های خمکاری شده به عنوان مواد اولیه برای ساخت قطعات و سازه‌های فلزی استفاده شوند. طی فرآیند خمکاری و با استفاده از دستگاه های مخصوص، میلگردها به شکل‌های مختلفی مانند لوله، مثلث، مربع و غیره تغییر شکل پیدا می کنند. از میلگرد های خمکاری شده برای استفاده در صنایع مختلف از جمله ساختمان‌سازی، خودروسازی، صنایع دریایی و غیره استفاده می‌شوند. به طور کلی پروفیل های میلگرد از قطعات فلزی پرکاربردی به حساب می آیند که در اشکال و انواع مختلفی ساخته می شوند. ملیگرد های خمکاری شده کاربردهای زیادی در صنعت دارند. همانطور که گفته شد خم کردن پروفیل همانند خم‌کاری قطعات فولادی و فلزات دیگر مثل لوله و میلگرد نیاز به استفاده از ماشین آلات مخصوص می باشد. شیراز خم با استفاده از ماشین الات پیشرفته و کاملا بروزی خمکاری پروفیل را انجام می دهند. برای استفاده از خمکاری پروفیل میلگرد در شیراز کافیست وارد سایت شیراز خم شوید و با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

 

خمکاری پروفیل سنگین در شیراز

خمکاری پروفیل به عنوان یک تکنیک پرکاربرد در صنایع مختلف برای تغییر شکل پروفیل های فلزی مانند لوله ها, قوطی ها و تیرها به منحنی ها و شکل های دلخواه ، مورد استفاده قرار گرفته است . انجام این فرآیند به انعطاف ‌پذیری و دقت بالایی نیاز دارد تا ساختارهای منحنی شکل را ایجاد کند که هم از نظر بصری جذاب و هم از نظر عملکردی کارآمد باشند. خمکاری پروفیل سنگین در شیراز به فرایندی گفته می شود که طی آن، انواع پروفیل ها تحت تاثیر نیروی مکانیکی وارد شده به آن ها تغییر فرم داده و به شکل مورد نظر در می آیند . حجم انعطاف پذیری پروفیل سنگین به درصد کربن استفاده شده در ساختار آن قطعه بستگی دارد. هرچقدر میزان کربن بیشتر باشد، محصولی شکننده تر و سخت تر تولید می‌کند. خمکاری معمولا به دو صورت گرم و سرد انجام می‌شود، محصولاتی که سخت و شکننده هستند به صورت نورد گرم و پروفیل‌هایی که درصد کربن اندکی دارند با نورد سرد خمکاری خواهند شد. شیراز خم خمکاری پروفیل سنگین را در کمترین زمان و با پیشرفته ترین دستگاه ها انجام داده و در اختیار شما قرار می دهد.

 

خمکاری پروفیل فولادی در شیراز

خمکاری پروفیل فولادی در شیراز به فرآیندی اشاره دارد که در آن پروفیل‌های فولادی به شکل‌ها و زوایا مختلف به منظور استفاده در ساخت و سازهای مختلف، مانند سازه‌های فلزی، تیرها، ستون‌ها و غیره تغییر شکل داده می‌شوند. معمولا این فرآیند توسط دستگاه‌های خمکاری و یا پرس‌های خمکاری انجام می‌شود. دستگاه های خمکاری به وسیله فشار و تحت تأثیر گرما، فولاد را به شکل دلخواه خم می‌کنند. بسته به نوع پروفیل فولادی، ابعاد و ضخامت آن، فرآیند خمکاری ممکن است در دماهای مختلف و با استفاده از ابزارهای متفاوت انجام شود. این فرآیند باعث ایجاد شکل‌های مختلف و متنوع از پروفیل‌های فولادی می‌شود که با توجه به نیازهای ساختاری و طراحی، استفاده می‌شوند. در شیراز خم انواع خدمات خمکاری پروفیل فولادی با بالاترین کیفیت و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می شود.

روش های مختلفی برای خم کردن پروفیل آلومینیوم در شیراز وجود دارد، خم کاری کششی و خم کاری نسبه از متداول ترین آن می باشد. خمکاری پروفایل آلومینیوم برای تولید در و پنجره دوجداره آلومینیومی گزینه بسیار خوبی است. شیراز خم ارائه دهنده بهترین کیفیت خدمات خمکاری مدرن و پیشرفته همراه با به روز ترین تجهیزات و دستگاه ها در شیراز می باشد. شیراز خم دارای تیم مجرب و متخصص می باشد. انواع خدمات خم کاری پروفیل و ورق آلومینیوم در این شرکت شیراز خم قابل ارائه می باشد. شیراز خم توانایی تبدیل ورق های آلومینیوم به اشکال مختلف و مورد نیاز شما را دارد. فرض کنید یک پروفیل ساده را چندین و چندین بار خم کنید تا به شکل یک قطعه مناسب برای درب و پنجره منزلتان تبدیل شود. همچنین تولید پنجره های فانتزی گرد و بدون زاویه نیز به این صورت خواهد بود.همانطور که می دانید به شکل و نحوه خم کاری در مرحله طراحی باید مورد توجه ویژه ای شود. انتخاب آلیاژ مناسب و همچنین انجام عملیات حرارتی، انتخاب شکل هندسی نهایی همگی می توانند بر روند خمکاری تاثیر گذار خواهد بود. شیراز خم طراحی انواع درب و پنجره های مدرن، فانتزی مورد نیاز شما را در اختیار داشته و می تواند بهترین طرح ها را متناسب با سلیقه، سبک طراحی و معماری ساختمان با استفاده از سوراخکاری و پانچ آلومینیوم برای شما تولید و در اختیار شما قرار دهد.

 

خمکاری پروفیل استیل در شیراز

خمکاری پروفیل استیل در شیراز یکی از مهم ترین وکاربردی ترین خدمات در صنایع، خمکاری محسوب می شود. این نوع خمکاری بر روی ورق‌ها، لوله‌ ها نیز صورت می‌گیرد. خمکاری، قطعات فلزی را به اشکال دلخواه شما در می آورد. خم کاری استیل یک نوع عملیات مکانیکی بوده که بر روی ورق یا پروفیل استیل انجام می‌شود. در این عملیات مکانیکی ورق‌، پروفیل و یا قوطی تحت فشار قرار گرفته خم می‌شوند و زاویه مورد نظر را پیدا می‌کند. امروزه بسیاری از لوازم و تجهیزات فلزی طی فرایند خمکاری استیل به صورت اتوماتیک و نیمه‌اتوماتیک ساخته می‌شوند. البته نوع دیگری از خم کاری نیز  وجو دارد که با استفاده از دستگاه های خاص صورت می‌گیرد و در آن با دست به قطعه نیرو وارد می‌شود که به آن خمکاری استیل به روش دستی می‌گویند. فرایند خمکاری استیل می‌تواند به روش‌های گوناگونی صورت گیرد. انتخاب این روش‌ها به میزان ضخامت ورق، طرحی که برای خم کردن در نظر دارید و شکل و زوایای مورد نظر شما برای خمکاری بستگی دارد. انواع خدمات خم کاری پروفیل استیل در شیراز خم انجام می شود که در آن‌ها دانش، تجهیزات و مهارت خاصی وجود دارد. شیراز خم عرضه کننده انواع خدمات خمکاری و نورد با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. برای دریافت خدمات خمکاری پروفیل استیل از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر