کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

خم پروفیل شیراز

خم پروفیل شیراز یک قطعه فلزی است که به شکل خمیده طراحی شده است و در صنایع مختلف برای ساخت قطعات مورد نیاز استفاده می شود. این پروفیل ها معمولاً از فولاد، آلومینیوم، برنج، مس و یا آلیاژ های دیگر تولید می شوند و در انواع مختلف از جمله خمیده، صاف و چندضلعی در دسترس هستند. خم پروفیل ها به عنوان قطعات ساختاری در صنایع ساختمان، خودروسازی، صنایع دریایی و هوافضای استفاده می شوند.

 

 

خمکاری پروفیل شیراز

خمکاری پروفیل شیراز به دو روش زیر انجام می شود:

خمکاری دستی

به عنوان مثال خمکاری دستی با ابزارهای تخصصی و به همراه نیروی مکانیکی انجام میگردد. میتوان به کمک قالب ها و چکش ها یا به کمک تسمه با استفاده از میله گرد و ابزار کمکی انجام پذیرد.

خمکاری با ماشین

امروز دستگاه ها و ماشین آلات در این صنعت بسیار پیشرفته شده است و ماشین های متفاوتی با تعرفه های مختلف وجود دارد برای خمکاری و تولیدکنندگان خم پروفیل میتوانند با توجه به نقدینگی و استفاده خود دستگاه مورد نظر را انتخاب کنند..

از چه نوع پروفیلی باید استفاده کنیم تا بهترین کیفیت خم را داشته باشیم؟

بهترین پروفیل مورد استفاده برای این صنعت پروفیل های سبک که از ورق های روغنی و با آلیاژ  st 11 الی  st 14 هستند.

 کاربرد خمکاری پروفیل شیراز

مورد استفاده برای محصولاتی همچون میز  و مبل و صندلی های اداری همچنین قطعات خودرو و موتور سیکلت، لوازم آشپزخانه ، ست های بهداشتی ، استند های فروشگاهی و نمایشگاهی و...

 

خمکاری پروفیل درب و پنجره در شیراز

خمکاری پروفیل در و پنجره در شیراز

خم پروفیل در و پنجره در شیراز

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روزافزون تقاضا برای محصول نهایی شکیل تر و عام پسندتر، صنعت ساخت درب و پنجره و در کل ملزومات ساختمانی بسیار پیشرفت کرده است. بنابراین بسیار حائز اهمیت است که برای سهولت در کار و همچنین پیاده سازی دقیق نیاز معماران و مهندسان عمران و علاوه بر آن در نظر گرفتن سلیقه مخاطب و کارفرما، بتوان فرم مدنظر را به راحتی به محصول نهایی بدهیم. یکی از بخش های هر خانه، درب و پنجره آن است. درب و پنجره های قدیمی کاملا انحنادار و فرم دار بودند؛ درب و پنچره های دوجداره نیز به سمت فرمدار شدن در حال حرکت هستند. یکی از ملزومات این فرم‌دهی، خمکاری پروفیل درب و پنجره در شیراز است. شما در خم پروفیل در و پنجره در شیراز می‌توانید درب و پنجره خود را به هر فرم خاص و پیچیده ای دربیاورید. محصول نهایی این خمکاری پروفیل در و پنجره در شیراز یک مقطع زیبا با شکل نهایی مورد نظر شما خواهد بود که در نمای ساختمان و خانه شما چشم نوازی خواهد کرد.

انجام خمکاری پروفیل درب و پنجره های باعث می شود بسیاری از طرح‌های قدیمی نیز قابل تعویض باشند. همان طور که می‌دانید بیشتر پنجره‌های قدیمی به شکل هلال و خمکاری می باشند. این کار در شرکت شیراز خم با دقت و کیفیت عالی انجام می شود با خیال راحت می توانید به ما اعتماد کنید.  خمکاری باید با دقت و ظرافت انجام می شود تا پروفیل دفرمه نشود، مخصوصاً در قسمت زهوارخور و گسکت که قبل از خمکاری انجام می‌شود.

 

خمکاری پروفیل پنجره

خمکاری پروفیل پنجره‌ به معنای ایجاد طرح‌های خم شده و زیبا بر روی پنجره‌ها می باشد. این نوع خمکاری‌ها به عنوان طراحی بر روی پنجره‌ها انجام می‌شوند تا زیبایی و طراوت ساختمان را افزایش دهد. پروفیل‌ها شکل‌های مختلفی دارند و از جنس‌های مختلفی نیز ساخته می شوند، از جمله چوب، پلاستیک، فلز و غیره، خمکاری پروفیل پنجره در شرکت شیراز خم به صورت پروفیل های فلزی انجام می شود. خمکاری پروفیل‌ فلزی پنجره با استفاده از تکنیک‌های خمکاری فلز به شکل‌های مختلفی تبدیل شوند. این پروفیل‌ها معمولاً بر روی پنجره‌های فلزی یا آلومینیومی استفاده می‌شوند. همچنین خمکاری‌های پروفیل پنجره دارای الگوها و طرح‌های مختلفی مانند خمکاری‌های گل و برگ، اشکال هندسی، و غیره می باشند. این نوع خمکاری‌ به طراوت و زیبایی پنجره‌ها افزوده و نقش مهمی در زیباسازی خانه‌ها و ساختمان‌ها دارند.

 

خمکاری پروفیل مس

خمکاری پروفیل مس یک فرآیند تولیدی است که در آن پروفیل‌های مسی با استفاده از دستگاه های مخصوص و پیشرفته به شکل خم شده در می آیند. این فرآیند به منظور ساخت قطعات مسی با اشکال مختلف برای مصارف مختلف صنعتی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. مواد اولیه برای خمکاری پروفیل مس عمدتاً از ورق‌های مسی تهیه می‌شود. این ورق‌ها معمولاً دارای ضخامت‌های مختلف هستند و به صورت صفحات مسی تولید می‌شوند. قبل از خمکاری، پروفیل‌های مس باید مطابق با سفارش مشتری طراحی شوند. این طراحی شامل تعیین اندازه، شکل، و زاویه‌های خم شده برای هر قسمت از پروفیل مس است. پس از طراحی، ورق‌های مسی به اندازه‌ها و شکل‌های مورد نظر برش داده می‌شوند. سپس با استفاده از ماشین‌آلات خمکاری پروفیل‌های مس خم شده و تنظیم شوند. تمام مراحل خمکاری نیاز به دقت بسیار بالایی دارد تا پروفیل‌ها به شکل دقیق و دلخواه تنظیم شوند. خمکاری پروفیل مس یک فرآیند مهم در صنعت مس است که از طریق تولید قطعات مسی با اشکال مختلف به تولید کالاهای متنوع و مفید کمک می‌کند. ما در شرکت شیراز خم با استفاده از دستگاه های پیشرفته تمام خدمات مربوط به خمکاری پروفیل مس را انجام می دهیم.

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر