کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

 نورد ورق کامپوزیت شیراز

مجموعه شیراز خم با بهره مندی از پیشرفته ترین دستگاه های خم  و نورد در حوزه نورد ورق کامپوزیت نیز فعالیت دارد.


در سال های اخیر ورق های کامپوزیت آلومینیوم به دلیل سطح صاف، تنوع رنگ، مقاومت در برابر ضربه، تمیز شدن آسان، دوام بالا و بسیاری ویژگی های دیگر مورد توجه قرار گرفته اند. ورق های کامپوزیت آلومینیوم در شیراز به دو گروه پانل های دیوار خارجی و پانل های دیوار داخلی تقسیم می شوند. دومی معمولا برای دکوراسیون داخلی در شیراز استفاده می شود.

 

نورد ورق شیراز

ورق کامپوزیت امروزه در دکوراسیون داخلی و حتی خارجی ساختمان کاربرد زیادی دارد و شما با نورد ورق کامپوزین میتوانید آن ها را در هر سایز و شکل دلخواه و متناسب با سازه تولید کنید. ورق کامپوزیت بازیافت آسان دارد و متناسب با محیط زیست است بنابرین مجدد میتوانید از ان استفاده کنید.

آلومینیوم در ورق کامپوزیت به طور گسترده به عنوان بهترین متریال برای بازسازی یا حتی ساخت ساخاتمان استفاده میشود. ورق کامپوزیت آلومینیوم در شیراز دارای رنگ ها و طرح های مختلفی می باشد که طراح و کارفرمای پروژه می تواند با توجه به آن مدل و طرح مناسب را انتخاب کند. در واقع در شیراز هم بهترین نورد ورق شیراز را ارائه خواهیم داد.

ورق آلومینیوم کامپوزیت در نمای ساختمان و مکان های زیر قابل استفاده میباشد :

  • پوشش نمای خارجی ساختمان
  • کاور کردن و بازسازی نماهای قدیمی
  • تزئین و طراحی دکوراسیون داخلی
  • پوشش سقف پمپ بنزین ها
  • سطح زیر کار نوشته تابلوی فروشگاه ها
  • طراحی و اجرای با سرعت غرفه های نمایشگاهی
  • پوشش سقف ها جهت محافظت با توجه به استحکام و مقاومت کامپوزیت
  • و

نورد قوطی پروفیل

نورد قوطی پروفیل یک فرآیند تولید فلزات است که در آن، یک بلوک فلزی به شکل مستطیل به صورت متوالی از طریق یک سری غلتک‌های فشار داده شده و به شکل قوطی پروفیل تبدیل می‌شود. این فرآیند باعث افزایش قابل توجه مقاومت و استحکام فولاد مورد استفاده در ساختمان‌سازی، خودروسازی و صنایع دیگر می‌شود. گروه شیرازخم مجموعه پیشرفته در حوزه خم و نورد میتوانید برای شکل دادن به ورق های کامپوزیت، قوطی های پروفیل و هرگونه آهن آلات یا فلزات با کمترین و بصرفه ترین قیمت بازار به شما کمک  کند.

 

نورد ورق آهنی در شیراز | نورد ورق اهنی شیراز

نورد ورق اهنی شیراز، شاخه ای از فرایند نورد ورق است که در آن به شکل دهی و تعیین ضخامت ورق آهنی در میان غلطک های دستگاه نورد می‌پردازند. در واقع با توجه به خاصیت مومی یا موم‌سانی که ورق آهن دارد، بدون اینکه تغییر خاصی در عرض آن، ضخامت، طول و شکل آن در دستگاه نورد تغییر می‌یابد. نورد ورق آهنی در شیراز خم به حرفه ای ترین حالت ممکن انجام می‌گیرد و مقاطع مورد نظر شما تولید خواهد شد و پس از برش و بسته بندی به دست شما خواهد رسید. برای ثبت سفارش نورد ورق اهنی شیراز کافی است با شماره 09178187435 تماس بگیرید.

 

نورد شمش شیراز

تغییر فرم و یا رولینگ شمش را نورد شمش گویند. در واقع در نورد شمش شیراز، در اثر اصطکاک غلطک های دستگاه نورد و همچنین تنش های فشاری که به شمش وارد می‌کند، ضخامت آن کاهش می‌یابد و شکل می‌گیرد. نتیجه نورد شمش، مقاطع مختلفی است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال مقاطع تولید شده در نورد شمش شیراز، در بسیاری از تجهیزات و ملزومات صنعت ساختمان‌سازی کاربرد دارند. مرحله پس از نورد شمش در شیراز نیز برشکاری است که به وسیله دستگاه های برش خطی انجام می‌گیرد و در نهایت سفارش شما بسته بندی و ارسال خواهد شد.


کیفیت را از ما بخواهید .

همراه : 09178187435  09178862040

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر