کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

نورد ورق در شیراز

 

نورد ورق در شیراز یک فرایند صنعتی است که در آن ورق های فلزی به صورت پیوسته از طریق یک ماشین نورد شده و به شکل های مختلف خمیده، تخت، مستطیل و دایره ای تولید می شوند. در این فرایند، یک بلوک فلزی با قطر بزرگ به عنوان ورودی استفاده می شود که در داخل چندین رول نورد قرار داده می شود. رول ها با سرعت بالا به سمت بلوک حرکت کرده و فشار قابل توجهی را بر روی فلز اعمال می کنند. این فشار باعث تغییر شکل فلز و تبدیل آن به یک ورق پهن با ضخامت کمتر می شود. سپس، ورق های نورده به صورت پشت سر هم قطعات خامیده شده، جمع آوری و به عنوان محصولات نهایی بسته بندی می شوند.

 

نورد ورق در شیراز

 

نورد ورق استیل در شیراز

نورد ورق استیل در شیراز یک فرآیند صنعتی است که در آن ورق های فلزی به صورت پیوسته از طریق دو غلطک گرم نورد شده و به ضخامت های مختلف تبدیل می شوند. این فرآیند باعث افزایش قابل توجه قابلیت خمش، کشش و سختی ورق ها می شود.

برای انجام نورد ورق استیل، ابتدا باید ورق های فولادی را به صورت پهن و باریک تهیه کرد. سپس این ورق ها به دمای بالا (حدود 1200 درجه سانتیگراد) گرم می شوند تا قابل نورد شدن باشند. در این مرحله، دو غلطک نورده به صورت پشت سر هم قرار داده می شوند و ورق ها بین آن ها عبور می کنند. در حین عبور، ضخامت و عرض ورق کاهش پیدا کرده و به صورت پایانی خروجی داده می شود.

برخلاف فولاد ساده، ورق های نورد شده دارای ویژگی های خاصی هستند. این ورق ها دارای سطح صاف، ضخامت یکنواخت، مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، قابلیت خمش و تغییر شکل بالا، مقاومت بالا در برابر حرارت و رطوبت و قابلیت جذب رنگ بهتر هستند. به علاوه، نورد ورق استیل باعث کاهش قابل توجه قطعات فلزی مورد نظر می شود که در نهایت باعث کاهش هزینه تولید محصولات فلزی می شود.

نورد ورق استیل در شیراز، فرایندی است که در طی آن ضخامت یک ورق به جنس استیل، تحت فشار غلتک های نورد، به مرور کاهش خواهد یافت و در نتیجه تغییر شکل مورد نظر روی آن اعمال خواهد شد. در این فرایند ورق های استیل با با کیفیت ها، ابعاد، ضخامت، شکل و ابعاد متفاوت و سطوح صاف تولید می‌شوند. هر چه تلورانس ضخامت این ورق در کل سطح آن کمتر باشد، مرغوبیت آن بالاتر است. به همین نسبت هر چه ورق صاف تر باشد، ورق مرغوب تری به حساب می‌آید. یکی از مزایای نورد ورق استیل این است که شما پس از پایان فرایند نورد، امکان پرداخت وسیع تری بر ورق دارید و به این واسطه می‌توانید کاربردهای بیشتری به ورق بدهید.

 

نورد ورق استیل در شیراز

 

نورد ورق گالوانیزه شیراز

نورد ورق گالوانیزه در شیراز یک فرآیند تولید فلزات است که در آن ورق های فلزی به صورت پیوسته از طریق یک ماشین نورد، به شکل صفحات باریک و بلند شده می شوند. این فرآیند با استفاده از دمای بالا و فشار قوی، باعث تغییر شکل و ضخامت ورق های فلزی می شود.

ورق های گالوانیزه در ابتدا با روش گالوانیزه کردن تولید می شوند. در این روش، ورق های فولادی به طور پایه با روش الکتروگالوانیزاسیون، به لایه ای از روکش رسانا (معمولاً روکش رسانا استفاده شده، روکش رسانای سرب- قلع- تین) پوشیده می شود. سپس، ورق ها به دمای بالا (حدود ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد) نورده می شود تا به صورت پلاک های باريك و بلند شده و ضخامت آنها کاهش یابد. ورق های گالوانیزه دارای ویژگی های بسیار مهمی هستند. این ورق ها دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی، زنگ زدگی، خوردگی الکترولیتیک و سایش هستند. علاوه بر این، آنها دارای قابلیت انعطاف پذیری و سخت شدن در صورت نورد مجدد هستند. به علاوه، ورق های گالوانیزه به دلیل روکش رسانای محافظ، در برابر شعله های باز، حرارت و نور خورشید مقاومت بالاتری نسبت به فولاد عادی دارند. بنابراین در صورت نیاز به نورد ورق گالوانیزه شیراز کافی است با شماره 09178187435 تماس بگیرید.

 

نورد ورق گالوانیزه شیراز

 

نورد ورق آهنی در شیراز

نورد ورق آهنی یک فرآیند صنعتی است که در آن ورق های فلزی با استفاده از نوردگاه های خاص، به شکل های مختلفی تبدیل می شوند. در این فرآیند، ورق های فلزی به دمای بالا (حدود 1000 درجه سانتیگراد) گرم می شوند و سپس با استفاده از نوردگاه های خاص، به شکل های مختلفی تبدیل می شوند.

ویژگی های نورده ورق آهنی عبارتند از:
- مقاومت بالا در برابر خوردگی
- قابل تولید در ابعاد و ضخامت های مختلف
- قابل استفاده در صنعت ساختمان سازی، خودروسازی، صنعت لوله سازی و ...
- قابل پذیرش برای روش های پوشش دهی مختلف

برخلاف فولاد ساده، نورده ورق آهن دارای خصوصياتي است که به دست آمده از فرآيندي به نام نوردگرم است. در اين فرآيند، ورق آهن با دماي بالا (حدود 1000 درجه سانتيگراد) گرم مي‌شود و سپس با استفاده از نوردگاه‌هاي خاص، به شکل‌هاي مختلف تبديل مي‌شود. به عبارت دیگر، نورده ورق آهن دارای سطحی صاف و بدون خطوط است که این خصوصیت آن را برای پوشش دادن مناسب می کند.شما می‌توانید برای نورد ورق آهنی در شیراز، به شرکت شیراز خم مراجعه کنید. شرکت ما ورق‌های آهنی را با دستگاه های مخصوص نورد می کند .  همچنین اگر به دنبال مقدار بزرگی از ورق آهن هستید، می‌توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا قیمت و شرایط تامین را در اختیار شما قرار دهیم . توصیه می‌کنیم قبل ازخرید، قیمت‌ها و شرایط فروش را از چند منبع مختلف مقایسه کنید تا بهترین معامله را انجام دهید و توجه داشته باشید که ورق آهن مورد نیاز شما با مشخصات فنی و کیفیت مورد نظرتان هماهنگ باشد. شرکت ما تمام اطلاعات لازم را در هنگام خرید در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

 

 

نورد لوله در شیراز، نورد لوله گالوانیزه در شیراز

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر