کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

خم پروفیل آهن شیراز

امروزه خمکاری یکی از کارهای مهمی است که در حوزه صنایع انجام می شود. خمکاری در حوزه هایی مانند لوله، پروفیل، قوطی، تیرآهن و ... انجام میشود. شرکت شیراز خم ارائه دهنده انواع خدمات خمکاری از جمله خم و نورد انواع مقاطع فلزی در ساخت در و پنجره، آلاچیق، سازه های فلزی باغ شهری و ساختمان سازی در شیراز، در این مقاله راجع به خم پروفیل آهن شیراز به شما خواهد گفت.

 

چگونگی خم پروفیل آهن

در طی فرایند خم پروفیل آهن شیراز، نیروی مکانیکی که به ورق و قوطی پروفیل وارد می شود، فرم آن را به خوبی تغییر می دهد. در این نوع خمکاری، سطح بیرونی، حالت کشتی پیدا می کند و فشار زیادی نیز بر لایه درونی وارد می آید. این فشار، در نهایت موجب به وجود آمدن حالت فنری در منطقه مورد نظر می شود. هنگامی که پروفیل به اندازه کافی انعطاف پذیر شد، می توان آن را به فرم های مختلفی درآورد. حالت پذیری پروفیل ها، به میزان کربن به کار رفته در ساختار و ضخامت آنها بستگی دارد. بنابراین هرچه کربن بیشتری در آن به کار رفته باشد، آن قطعه، سخت تر بوده و انعطاف کم تری خواهد داشت.

خم پروفیل شیراز به صورت یک قطعه فلزی با شکل خمیده است که برای استفاده در ساخت و ساز، ماشین آلات، صنایع خودروسازی و ... به کار می‌رود. این پروفیل‌ها معمولاً از فولاد، آلومینیوم، برنج و یا آلیاژهای دیگر تولید می‌شوند و در انواع مختلف شکل‌های خمیده از جمله دایره، مستطیل، مثلث و ... عرضه می‌شوند.

خم پروفیل آهن شیراز

خوب است بدانید در روش خمکاری صنعتی، از دستگاه خمکاری استفاده می شود. یکی از رایج ترین روش های خمکاری پروفیل آهن به صورت صنعتی، روش سه علتکی نام دارد. در این روش، سه غلتک که به صورت عمودی و افقی قرار گرفته اند، کار خمکاری پروفیل را انجام می دهند. شرکت شیراز خم، پیشتاز در زمینه خم و نورد، از دستگاه های متنوعی برای امور خمکاری استفاده می کند. خم پروفیل آهن شیراز، در این شرکت برای شما عزیزان انجام می شود.

 

شیرازخم
شما میتوانید برای سفارش و یا مشاوره در زمینه ها ی خم و نورد پروفیل شیراز، خم لوله  ، خم تیر آهن، خمکاری آهن آلات شیراز و خم پروفیل در شیراز هزینه های با شماره های ما تماس حاصل فرمایید . گروه شیرازخم با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاه بهترین ها را به شما ارائه میدهند.

همراه : 09178187435  09178862040

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر