کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

خم قوطی شیراز

فرایندهای خم قوطی شیراز اصولا با هدف زیباتر شدن، نیاز به انحنا در ساخت و ساز و سهولت کار به کمک ابزارآلات و تجهیزات مخصوص روی محصول نهایی پیاده سازی می شود. پروفیل به معنای مقطعی ثابت در طول معین است. پروفیل های قوطی، پروفیل چهارگوش مربعی یا مستطیلی می باشد که بیشتر در صنعت و ساختمان سازی کاربرد ندارد . روش و فرآیند خمکاری پروفیل قوطی فلزی استیل یا آهن مشابهت بسیاری به روش خمکاری لوله شیراز دارد . با این تفاوت که احتمال دفرمگی و پارگی در هر کدام از اضلاع پروفیل قوطی به دلیل فرم و مقطع آن بسیار بیشتر از مقطع لوله ( دایره ) می باشد .

 

 

از روش های ذکر شده می توان برای خمکاری انواع محصولات کمک گرفت از جمله:

در نهایت به کمک جداول استاندارد تعیین طول خم محصولات فولادی و فرمول های مربوطه می توان عملیات خمکاری را به شیوه ای استاندارد انجام داد.

 

 خمکاری استیل

معمولاً خم قوطی شیراز بر روی انواع مختلف مقاطع استیل همچون ورق یا تسمه ، لوله یا شفت و پروفیل قوطی انجام می شود . ورقها با غلتک های نورد با ضخامت به سلیقه شما تبدیل میشود، نوع ، توان و فرآیند خم در هر کدام از مقاطع متفاوت می باشد . اما در کل خم و فرم دهی به  دو دسته خم سرد و خم گرم دسته‌بندی می‌شود .

به این معنا که در خم گرم از حرارت بر روی نقطه خم برای تکمیل فرآیند بهره می‌برند .

 اما در خم سرد ، صرفا با استفاده از فشار و کشش خم صورت می‌گیرد .

درصورتیکه نیازمند خم با کیفیت هستید و یک مرکز مورد اعتماد میخواهید برای سفارشاتتون گروه شیراز خم با بهرمندی از نیروهای باتجربه و دستگاه های خمکاری پیشرفته آماده هرگونه خدمات رسانی به شما عزیزان است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خم قوطی شیراز و ثبت سفارش با شماره 09178187435 تماس بگیرید.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر