کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

 

هزینه خمکاری لوله

از آنجاییکه لوله و پروفیل، از برخی جهات شبیه یکدیگر هستند، از روش های یکسانی نیز برای خمکاری آنها استفاده می شود. یکی از عواملی که در روش خمکاری تاثیر بسزایی دارد، قیمت لوله است. در خمکاری لوله های گران قیمت باید دقت و حساسیت بیشتری به خرج داده شود چرا که در صورت وارد شدن نقص به لوله، باید آن را تعویض کرد. پس هزینه خمکاری لوله را بر همین اساس در نظر می گیرند. در این مقاله با وبسایت شیرازخم همراه باشید تا به شما راجع به هزینه های خمکاری بگوییم.

 

خدمات خمکاری شیراز

خمکاری به روش های مختلفی انجام می شود. یکی از این روش ها، خمکاری به روش سرد است. این نوع خمکاری مزایا و معایبی نیز دارد. از جمله مزایای این روش، سرعت بالا و هزینه مناسب و جلوگیری از وارد شدن هرگونه عیب به لوله است. همچنین دیگر نیازی به تمیزکاری و پوسته زدایی نیست. شرکت شیرازخم، خدمات خمکاری شیراز را به روش سرد نیز انجام می دهد. در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در خصوص هزینه ها، با ما در تماس باشید.

 

ظرفیت خمکاری

ظرفیت خمکاری متغیر بوده و به میزان کربن آنها بستگی دارد. با افزایش میزان کربن قابلیت خمکاری کاهش می یابد در واقع این دو با هم رابطه عکس دارند. لوله هایی که درصد کربن آنها تا ۱٫۲ است امکان خمکاری در حالت سرد را دارند و در صورتی که درصد کربن از مقدار ذکر شده بیشتر شود خمکاری به روش گرم انجام می پذیرد. با افزایش درصد کربن شکنندگی بالا می رود.

خصوصیات روش های خمکاری:

  • خمکاری برای محدوده زیادی از ضخامت و شعاع امکان می پذیرد.
  • انجام این کار عیوب زیادی از جمله بیضی شدن سطع مقطع و چروک شدن دارد.
  • انرژی بالایی برای این کار صرف می شود.
  • گران قیمت است.
  • فرآیند آن بسیار کند است.

 

هزینه های شیرازخم
شما میتوانید برای سفارش و یا مشاوره در زمینه ها ی خم  ونورد ، خم لوله  ، خم تیر آهن و اطلاع از هزینه های با شماره های ما تماس حاصل فرمایید . گروه شیرازخم با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاه بهترین ها را به شما ارائه میدهند. برای استعلام از هزینه های شیراز خم فقط کافیست یا شماره های زیر در ارتباط باشید.

همراه : 09178187435  09178862040

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر