کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

نورد و خم شیراز

خمکاری یا bending فرایندی است که طی آن نیرویی به یک ورق فلز وارد شده و باعث می شود در زاویه دلخواه، خم شده و شکل دلخواه ما را پیدا کند. خمکاری شاید در ظاهر کار ساده ای باشد اما در واقع، نیازمند دقت است و دشواری های خود را دارد. در این مقاله با وبسایت شیرازخم همراه باشید تا با خمکاری لوله، دستگاه ها و کاربرد آن بیشتر آشنا شوید.

خدمات خمکاری لوله

در این جا به بررسی چند تا از خدمات خم لوله می پردازیم:

خمکاری مکانیکی: این نوع خمکاری از سرعت و دقت بالایی برخوردار است. صفحات خم در این نوع خمکاری بر لبه های بالایی قالب قرار می گیرند. متداول ترین نوع خمکاری بر روی قالب V  می باشد.

خمکاری پنوماتیک: در این نوع خمکاری، از یک کمپرسور برای ذخیره نیروی هوا استفاده می شود. این روش مناسب کارهایی است که نیاز به فشار زیاد ندارند. به طورکلی برای ورق های ارزان می توان از این نوع خمکاری استفاده کرد.

خمکاری هیدرولیک: از این روش برای خمکاری های ظریف استفاده می شود. جالب است بدانید، این روش یکی از محبوب ترین روش ها در عرصه خمکاری است.

خمکاری CNC: این خمکاری، ظرفیتی در حدود 180 تن دارد. خمکاری CNC  بسیار دقیق است و قادر است فاصله های کمی را خم کند.

کاربرد خمکاری

ساخت در و پنجره

آلاچیق

باغ های شهری

ساختمان

تزئینات

مبلمان فلزی

تجهیزات سرمایشی

شاسی کامپیوتر و مبدل گرما
 

شیرازخم
شما میتوانید برای سفارش و یا مشاوره در زمینه ها ی خم  ونورد ، خم لوله  ، خم تیر آهن و هزینه های با شماره های ما تماس حاصل فرمایید . گروه شیرازخم با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاه بهترین ها را به شما ارائه میدهند.

همراه :

09178862040

09178187435

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر