کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

خمکاری آهن آلات شیراز

خمکاری آهن آلات شیراز یک فرایند صنعتی است که در آن قطعات فلزی با استفاده از دستگاه های خمکاری به شکل های مختلف خم می‌شوند. این فرایند برای تولید قطعات فلزی با شکل های پیچیده و منحصر به فرد، مانند قطعات خودرو، لوازم خانگی و تجهیزات صنعتی استفاده می‌شود. در این فرایند، قطعات فلزی با استفاده از نوارهای فولادی و چدنی به شکل های مورد نظر خم می‌شوند و سپس با استفاده از دستگاه های برش و جوش، به شکل نهایی خود تبدیل می‌شوند.

 

 

در مجموع برای خمکاری روش های زیادی وجود دارد اما عمدتا از دو روش دستگاهی یا دستی استفاده میشود:

امروزه دستگاه ها و ماشین آلات متنوعی برای فرایند خم کردن در بازار وجود دارد که هر کدام به وسیله ی ابزار هایی مانند پانچ و سمبه ، توانایی ایجاد نوعی خمش و زاویه را دارند.
دستگاه های خمکاری عبارت اند از: ۱ – خمکن های دستی ۲- خمکن ساده ستونی ۳ – ماشین خمکن برقی ۴ – پرس های خمکن مکانیکی و هیدرولیکی

روش دوم هم خمکن دستی میباشد که برای ورق های بزرگ و در طول و ضخامت مشخص به کار گرفته میشوند.

هزینه خمکاری آهن در شیراز

از آنجایی که خمکاری یکی از پرکاربرد ترین فعالیت ها در صنایع هوافضا ، خورو سازی ، ساختمان سازی و … است، میزان هزینه ی تمام شده ی این فرایند موضوع مهمی برای صنعتگران خواهد بود و طبیعتا محصولات و ماشین آلاتی دراین حوزه مورد توجه قرار میگیرند که بیشترین دقت و ظرافت را با مناسب ترین هزینه فراهم کنند.

خمکاری آهن آلات در شیراز

با گسترش شهرک های صنعتی و پیشرفت تولیدات داخلی با کیفیت در این حوزه بالطبع هزینه های این فرایند خم آهن آلات کاهش میابد چرا که یکی از عوامل موثر بر هزینه ی این عملیات، مانند خیلی از فعالیت های دیگر مرتبط به واردات دستگاه ها و ماشین آلات این کار است که قعطعا هزینه ی قابل توجهی از تولیدکنندگان مصرف می‌ شود. خمکاری آهن الات در شیراز از دستگاه های مدرن و با کیفیت برای خدمات خود استفاده می کند فقط کافیست برای سفارش خود با شماره بالای سایت تماس بگیرید.

گروه خمکاری در شیراز

گروه شیرازخم با در بر داشتن دستگاه های پیشرفته و نیرو های ماهر در این زمینه تمامی خدمات خمکاری و نورد آهن آلات شیراز را انجام میدهد با هزینه کاملا مقرون به صرفه میتونید برای مشاوره یا خرید و سفارش با کارشناسان شیرازخم تماس بگیرید.

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر