کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

 

خمکاری لوله شیراز

در پروژه های گازرسانی برای عبور از لوله های فولادی استفاده میکنند جهت تغییر مسیر نیز از اتصالات فولادی که عموما به آن زانو گفته میشود.در برخی موارد پیش می آید که تغییر مسیر زاویه استاندارد یا زانوی متناسب ندارد در این موارد برای تغییر مسیر از روش های خمکاری لوله انجام میدهیم که به اصطلاح فنی BEND  میزنیمدر خمکاری لوله شیراز از این روش استفاده می شود.

 

 خدمات خمکاری لوله شیراز

روش های مختلفی وجود دارد برای ارائه خدمات خمکاری لوله شیراز برخی روش ها با گرما برخی دیگر بدونن گرما انجام میپذیرند ، اما برای انتخاب بهترین روش باید مواردی را در نظر گرفت که بی تاثیر نیست:

بطور مثال : جنس لوله ، شعاع خم نسبی ، قطر نسبس لوله ، ضخامت لوله

اما ظرفیت خمکاری لوله به کربن آن بستگی دارد هرچند کربن افزایش یابد میزان خم پذیری کاهش می یابد و هرچند میزان کربن کاهش یابد خمکاری افزایش می یابد.

خمکاری به روش گرم

گرم کردن لوله موجب کاهش استحکان آن میشود در نتیجه از طرفی سایز دستگاه کوچک شده و از سوی دیگر دستگاه با استفاده از صرف انرژی و نیروی کمتری میتواند خمکاری را انجام دهد.

خمکاری گرم در کل دوحالت ضرورت دارد: زمانی که شعاع لوله کم باشد.

زمانی که استحکام و مقاومت لوله زیاد باشد.

که این روش خمکاری با دو روش استفاده از سوخت فسیلی و یا الکتریسیته برای گرم کردن لوله بکارمیرود.

خمکاری به روش سرد

خمکاری سرد نیز انواع مختلفی دارد مانند: خمکاری کششی- چرخشی، خمکاری فشاری، خمکاری پرسی ، خمکاری سه غلتکی

این روش برای خمکاری لوله های قطور مورد استفاده قرار میگیرد و لوله هایی با زوایای خم کوچک که اغلب مورد استفاده انتقال نفت و گاز هستند.

خواص خمکاری سرد این است که اجرای سریع و ارزان دارد و نیاز به پوسته زدایی و تمیز کردن مداوم ان نیست.

خدمات خمکاری شیراز

با توجه به مطالب بالا خدمات خمکاری شیراز با تولید بهترین و استانداردترین خم و نورد در شیراز اعتماد شما را جلب می کند.

هزینه خمکاری لوله شیراز

هزینه خمکاری بستگی به موارد متنوعی دارد اما گروه شیرازخم  با تجربه بالایی که دارند بهترین نوع خم و نورد را در اختیار شما قرار میدهند با بهترین کیفیت و اما مناسب ترین قیمت بازار و مقرون به صرفه ، خمکاری کاری اصولیست که برخی رقیب ها در این زمینه خم و نورد تولید میکنند با کیفیت پایین ولی قیمت های بالا برای دریافت قیمت ها و مشاوره در این زمینه با ما تماس بگیرید.

شماره تماس:      09178862040    09178187435

 

خمکاری لوله استیل در شیراز

با توجه به پرکاربرد و پرطرفدار بودن لوله های استیل، بسیار بدیهی است که دامنه نیاز به اشکال مختلف این لوله ها گسترده باشد. بنابراین برای استفاده و کاربرد گسترده لوله استیل در صنایع مختلف از جمله هوافضا، شیمیایی، حمل و نقل، ساختمان سازی و ... نیاز است که آن را به شکل و فرم دلخواه برسانیم. یکی از راه های این تغییر شکل خمکاری لوله استیل است. خمکاری لوله استیل در شیراز در مجموعه شیرازخم به صورت کاملا حرفه ای و دقیق و با روش های مرسوم بازار صورت می‌پذیرد. بسته به نوع ضخامت، کاربرد و جنس لوله روند خمکاری لوله استیل در شیراز متفاوت خواهد بود و روش متناسبی برای این امر انتخاب خواهد شد.

خمکاری لوله استیل در شیراز، روندی سرد در تغییر شکل لوله استیل است که به دلیل مقاومت بالای این جنس لوله، قاعدتا سختی های خود را خواهد داشت و به تخصص و دقت خاص خود نیاز دارد. خمکاری این جنس لوله به روش های مختلفی انجام می‌شود. برخی از این روش ها عبارتند از خمکاری لوله استیل با پرس در شیراز، خمکاری لوله استیل با غلتک در شیراز، خمکاری کششی لوله استیل در شیراز، خمکاری کششی فشاری لوله استیل در شیراز و ... است.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر