کمربندی شیراز-2کیلومتر قبل از شهرک صنعتی بزرگ-شهرک گچی-ابتدای ناحیه کارگاهی گچی
09178187435

خدمات نورد لوله شیراز

نورد لوله در شیراز فرآیندی است که در آن لوله های فلزی به وسیله یک ماشین نورد، به شکل دایره ای یا مستطیل شکل شده و سپس با استفاده از دستگاه های خنک کننده، سخت شده و به طول مورد نظر برش داده می شوند. این فرآیند برای تولید لوله های فلزی با قطر و ضخامت مختلف استفاده می شود. در این روش، فلز به صورت گرم تحت فشار قرار گرفته و به شکل لوله تبدیل می شود. سپس لوله ها با استفاده از دستگاه های خنک کننده، سخت شده و آماده برش و استفاده می شوند.

 

نورد لوله در شیراز

 

نورد لوله استیل در شیراز

نورد لوله استیل در شیراز یک فرآیند صنعتی است که در آن لوله های فلزی با قطر و ضخامت مشخص، از طریق گذراندن آنها از بین دو رول نورد شده و به شکل مستقیم یا خمیده تولید می شوند. این فرآیند به دو صورت سرد و گرم انجام می شود.

- نورد لوله استیل سرد: در این روش، لوله های فلزی با قطر کمتر و ضخامت بالاتر، با استفاده از رول های کوچک تر و با سرعت پایین تولید می شوند. در ابتدا، صفحات فلزی به عرض مشخص بین دو رول قرار می گیرند و به صورت پشت سر هم نورده می شوند. سپس، لوله های نورده شده به عمق خاص و با قطعات خاص بسته بندی شده و بعد از پایان فعالیت، به عنوان محصول نهایی تحویل داده می شود.

- نورد لوله استیل گرم: در این روش، لوله های فلزی با قطر بزرگتر و ضخامت کمتر، با استفاده از رول های بزرگ تر و با سرعت بالاتر تولید می شوند. در این روش، صفحات فلزی به دمای بالا (حدود 1200 درجه سانتی گراد) گرم شده و به صورت پشت سر هم نورده می شوند. سپس، لوله های نورده شده به عمق خاص و با قطعات خاص بسته بندی شده و بعد از پایان فعالیت، به عنوان محصول نهایی تحویل داده می شود.

نورد لوله استیل شیراز

لوله استیل در واقع لوله ای فولادی است که در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی بسیار مقاوم است. در واقع می‌توان آن را فولاد ضدزنگ نامید. در ترکیبات شیمیایی این نوع لوله از کربن با فرم کروم و نیکل استفاده شده است و به همین علت خاصیت ضدزنگی به آن اضافه شده است. و به همین علت نیز دامنه کاربردهای لوله استیل بسیار بالا رفته است. از این لوله در سیستم های تصفیه آب و آبرسانی، سیستم های انتقال گاز و نفت، تولیدات مواد غذایی، تولیدات مواد دارویی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به گستردگی موارد کاربرد این نوع لوله، بنابراین نیاز است که این لوله در هر یک از موارد استفاده شکل و فرم خاصی داشته باشد. برای بخشیدن شکل ها و فرم های مختلف به این جنس از لوله نیاز است این لوله تحت فرایند نورد لوله استیل شیراز قرار بگیرد. در طی فرایند نورد لوله استیل، این لوله با ضخامت ها و قطرهای مختلف توسط دستگاه نورد لوله تحت فشار قرار می‌گیرد و به ضخامت، شکل و قطر مورد نظر ما خواهد رسید. ما در مجموعه شیرازخم با استفاده از به‌روزترین دستگاه های خم و نورد، به نورد لوله استیل در شیراز می‌پردازیم. برای استفاده از این خدمت با شماره 09178187435 تماس بگیرید.

 

 

نورد لوله گالوانیزه در شیراز

نورد لوله گالوانیزه در شیراز فرآیندی است که در آن لوله های فلزی با قطر و ضخامت مشخص، از جمله لوله های فولادی، با استفاده از یک دستگاه نورد به شکل مستقیم و بدون درز تولید می شوند.  این فرآیند با قرار دادن بلوک های فلزی در داخل دستگاه نورد آغاز می شود. سپس بلافاصله پس از گذشت از منطقه پرس، بلافاصله به منطقه نورد منتقل می شود. در اینجا، لوله به صورت خودکار تشکیل می شود و به طول مورد نظر برش می شود. بعد از تشکیل لوله، آن را به سمت منطقه گالوانیزاسیون منتقل می کنند. در اینجا، لایه های روغن و چربی روی سطح لوله حذف شده و سپس با استفاده از روش گالوانیزاسیون، لایه های رقیق روی سطح لوله تشکیل می شود. این لایه ها از روی آن فلز قرار می گیرند و باعث مقاومت بالای لوله در برابر خوردگی و زنگ زدگی می شوند. بعد از گالوانیزاسیون، لوله ها به منطقه بسته بندی منتقل می شوند و در آنجا بسته بندی و به بازار عرضه می شوند.

اگر برای نورد لوله گالوانیزه شیراز به مجموعه معتبر خم و نورد در شیراز نیاز دارید، کافی است با شماره های 09178187435 - 09178862040 تماس بگیرید؛ سفارش نورد لوله گالوانیزه خود را ثبت کنید و در نهایت با خیال آسوده منتظر آماده شدن سفارشات خود باشید.

 

نورد لوله گالوانیزه در شیراز

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر